Our product range includes a wide range of 24mm mini trigger sprayer and 50ml clear pet bottle with mist sprayer.















₹ 7.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1500 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| USE | TRIGGER SPRAY WITH BOTTLE |
| COLOR | Customized Color |
| MATERIAL | PLASTIC |
| BRAND NAME | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Capacity/Size | 28/410 24/410 |
| Sample | PROVIDED FREELY |
| Neck Size | 28 mm |




₹ 15 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Neck Size | 20 mm |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Features | Durable, Recyclable, Leak Proof, Reusable |
| Usage and Applications | Hand Sanitizers, Hair Care, Insect Repellents, Art and Craft, Perfumes and Fragrances, Room Fresheners, Medicine and First Aid, Household Cleaners |
| Country of Origin | Made in India |
| Custom Order | Accept |
| Sample | Free |
Manikandan (Business Development Manager)
Worldites International
2 Floor, 13/779/3, Krishna Tower, Indira Nagar , Nehru Nagar West,, Suriya Bakery, Kalapatty,, Coimbatore - 641048, Tamil Nadu, India
