Our product range includes a wide range of 28mm trigger sprayer, pet bottle with trigger sprayer, 100 ml fine mist spray bottles, hdpe white nasal & oral throat mist spray bottle and fine mist perfume bottles.






₹ 8.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |






₹ 25 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Plastic Type | PET |
| Color | White |
| Features | Durable, Reusable, Comfort grip, Adjustable Nozzle |
| Usage and Application | Hair and Beauty, Gardening, Agriculture, Household |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Use | Bottles |


₹ 5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 100 ml |
| Shape | Round |
| Cap Type | 20 MM Mist spray / Flip top cap / Screw Cap |
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Plastic |
| Neck Size | 20 mm |



₹ 9.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Industrial use | Medicine, BEAUTY PACKAGING |
| Cap type | Spray Pump Cap |
| Color | Custom Color |
| Sealing Type | PUMP SPRAYER |
| Usage | Cosmetic Packing,skin care ,perfume,toner,facial |
Get Latest Price
Manikandan (Business Development Manager)
Worldites International
2 Floor, 13/779/3, Krishna Tower, Indira Nagar , Nehru Nagar West,, Suriya Bakery, Kalapatty,, Coimbatore - 641048, Tamil Nadu, India



