Offering you a complete choice of products which include 28mm mist spray pump and 20 mm mist spray pump.



₹ 3.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 2500 Piece |
| Color | White |
| Size | 28 MM |
| Usage/Application | Professional |
| Material | Plastic |
| Brand | Worldites |
| Packaging Type | Packet |
| Size/Dimension | 28 mm |
| Country of Origin | Made in India |


₹ 2.8 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Usage/Application | Mist Spray |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Screw Cap |
| Size | 20 mm |
| Material | PP |
| Brand | Worldites |
| Flow Rate | 0.12-0.14ml/T |
| Usage | bottles, For bottle |
| Sample | Sample free ,sample freight collect |
| Model Number | SP-18420 |
Manikandan (Business Development Manager)
Worldites International
2 Floor, 13/779/3, Krishna Tower, Indira Nagar , Nehru Nagar West,, Suriya Bakery, Kalapatty,, Coimbatore - 641048, Tamil Nadu, India
