Offering you a complete choice of products which include 250ml pet bottle, worldites pet bottle, hair oil pet bottle, pet bottle for hair oil, flip top cap hair oil pet bottle and screw on cap hair oil pet bottle.









₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Use | Bottles |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Feature | Non Spill |










₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |









₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order t | Accep |
| Use | Bottles |





₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Cap Type | Screw On Cap |
| Neck Diameter | 20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Feature | Non Spill |





₹ 20 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Disc Top Cap |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Feature | Non Spill |




₹ 18 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |






₹ 13.5 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | PET |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Usage and Applications | Household Cleaning Products, Personal Care Products, Food and Beverage, Health and Wellness Products |
| Features | Reusable, Leak Proof, Recyclable, Durable |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |





₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |





₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |





₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |













₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Feature | Non Spill |
| Cap Type | Screw On Cap |






₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | Blue |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |





₹ 23 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Shape | Cylindrical |
| Country of Origin | Made in India |
| WORLDITES INTERNATIONAL | Brand |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |







₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Shape | Cylindrical |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |







₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Cap Type | Pump Dispenser Cap |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |






₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |





₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |




₹ 10 / PieceGet Latest Price
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Brand | WORLDITES INTERNATIONAL |
| Sample | Free |
| Custom Order | Accept |
| Use | Bottles |
Manikandan (Business Development Manager)
Worldites International
2 Floor, 13/779/3, Krishna Tower, Indira Nagar , Nehru Nagar West,, Suriya Bakery, Kalapatty,, Coimbatore - 641048, Tamil Nadu, India



















